Відкриття меморіалу захисникам незалежності та суверенітету України – учасникам АТО/ООС військовим збройних сил України, добровольцям та волонтерам.
24 серпня 2020

- Низький уклін нашим захисникам! Пишаюсь, що в цей святковий день маю честь бути поруч і подякувати особисто кожному.

У місті Новомиргороді з нагоди Дня прапору та напередодні Дня незалежності визначна подія – відкриття меморіалу захисникам незалежності та суверенітету України – учасникам АТО/ООС військовим збройних сил України, добровольцям та волонтерам. Пам’ятник побудовано за ініціативи громадських організацій учасників АТО та волонтерів на кошти аграріїв, представників бізнесу, просто небайдужих громадян, а також місцевої влади. На церемонію відкриття пам’ятника були запрошені військовослужбовці, волонтери, солдати добровольчих батальйонів, батьки загиблих учасників АТО, представники місцевих владних структур, голова Кіровоградської обласної ради О.Чорноіваненко. Кожен виступаючий відзначив важливість та історичну необхідність спорудження такого меморіалу, щоб майбутні покоління берегли в своїй пам’яті події цієї трагічної сторінки історії України та шанували тих, хто творив і продовжує творити українську незалежність.