З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА та ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !
23 серпня 2020

ШАНОВНІ НОВОМИРГОРОДЦІ  ТА ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. Україна і сьогодні виборює право на  свою незалежність, на власну думку та мирне життя. Нам з вами належить ще багато зробити для розвитку України, для перетворення її на справжню правову державу, де найвищими цінностями будуть людська честь і гідність, громадянські свободи, та верховенство закону. Будувати справедливий лад, творити державні та суспільні звершення, досягати успіхів у всіх сферах життя – це справа кожного з нас. Вірю, що наша спільна справа на благо громади Новомиргородщини, рідної Батьківщини завжди буде плідною та натхненною, а здобутки – вагомими і переконливими. Хай щастить у всіх добрих починаннях, в наших душах додасться   ще більше наснаги та впевненості у власних силах. Щиро зичу вам здоров’я, миру, злагоди та нових досягнень, розквіту рідного краю в ім’я майбутнього нашої Незалежної України.

Новомиргородський міський голова                                       І.Забажан