У ПРІОРИТЕТІ КАПІТАЛЬНІ РЕМОНТИ ДОРІГ
19 серпня 2020

Як я і обіцяв, що пріоритетом у діяльності Новомиргородської міської ради у цьому році, як і в минулому, на виконання програми розвитку міста «Зробимо разом Новомиргород європейським містом» є проведення ремонтів доріг. Сьогодні ми розпочали третю чергу  ремонтних робіт нашої головної магістралі міста. На ці цілі передбачено кошти в сумі 14,8 млн.грн.  Проектом передбачено відремонтувати 1,3 км автошляху у межах вул.Соборності, А.Гурічева, Є.Присяжного (від Виноградівського мосту до ресторану). Проектні роботи та експертизу кошторису виконано за кошти бюджету міста. Тому у нас є надія мати у місті ще один відрізок відремонтованої автодороги. Всього за неповних 5 років діяльності міської ради нинішньої каденції у місті капітально відремонтовано автошляхів на суму більше ніж 40,0 млн.грн. Це рекордний показник за останні десятиріччя. Від імені Новомиргородської міської ради окрема подяка нашому земляку голові Кіровоградської обласної ради Чорноіваненку О.А. за сприяння щодо залучення коштів на ремонтні роботи автодороги.