Новомиргородська міська рада оголошує конкурс "Квітуча Новомиргородщина".
20 липня 2020

Конкурс проводиться з метою виховання поваги та любові до рідного міста, рідного краю; підтримання громадянами чистоти, охайності, затишку та комфорту на власних садибах і прибудинкових територіях; стимулювання до покращення благоустрою власних садиб та залучення до активної участі в змаганні.

Конкурсом передбачено номінації:

• "Краща садиба міста Новомиргорода";

• "Кращий двір багатоповерхового будинку Новомиргорода";

• "Краща сільська садиба Новомиргородщини";

• "Краще підприємство Новомиргородщини".

Конкурс проводиться серед власників приватних садиб, жителів багатоповерхових будинків, власників сільських приватних садиб та приватних підприємців в рамках підготовки до святкування Дня міста Новомиргорода.

Учасникам конкурсу потрібно зняти 3-4 фото з зображенням двору, будинку, прибудинкової території, а також написати прізвище та ім'я власника, назву підприємства та керівника - для підприємств, вулицю та номер багатоповерхового будинку - для багатоповерхівок. Позначити #Квітуча_Новомиргородщина і розмістити у групі "ДІМ, ДЕ ЗАПАЛЮЮТЬ СЕРЦЯ НОВОМИРГОРОДСЬКИЙ МІСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ".

Оцінювання проводитиметься шляхом онлайн-голосування (за кількістю вподобайок) та за рішенням жюрі, до складу якого увійдуть представники  депутатського корпусу міської ради. Переможців буде оголошено 4 серпня 2020 року та нагороджено призами.