Заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулись у Новомиргороді
22 червня 2020

Щороку, 22 червня, новомиргородці разом з усім українським народом вшановують світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Адже життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.  З нагоди цієї трагічної дати у Новомиргороді 22 червня 2020 року відбулись пам’ятні заходи. Міський голова Ігор Забажан, разом з посадовцями міської ради  вшанував пам'ять полеглих  хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних комплексів на місцях братських могил.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!