ПРИМІЩЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДРЕМОНТОВАНО ВПЕРШЕ ЧЕРЕЗ ПІВ СТОЛІТТЯ
10 червня 2020

В рамках програми розвитку міста «зробимо разом Новомиргород  європейським містом» у цьому році закінчуємо ремонтні роботи фасаду міської ради. Також майже повністю закінчено внутрішні роботи у приміщенні.  Хочу зауважити, що ремонт приміщення міськради не проводився ще з моменту його будівництва, а це майже пів століття. Будівля була у жалюгідному стані, як зовні так і в середині. Чому всі ці роки у керівників міста не доходили до неї руки, для мене є загадкою, адже це не повага не тільки до людей які там працюють, і не мали елементарних умов для цього: не забезпечувався нормальний температурний рижим в осінньо-зимовий період, не було навіть туалету, а й для всіх жителів міста, яким під час відвідувань приміщення міської ради  напевно не тільки було огидно туди заходити, а ще й небезпечно, так як час від часу із стелі опадала штукатурка. Ремонт приміщення міської ради тривав 4 роки і сьогодні ми на завершальному етапі. Чому аж 4 роки ? Це пояснюється тим, що ми фактично не витрачали на ремонт приміщення кошти бюджету розвитку міста, а використовували лише цільові кошти, які можна витратити тільки на ці цілі. Це кошти, які надходять до бюджету від оренди приміщень комунальної власності територіальної громади міста. Щодо ремонтних робіт приміщень міської ради, то вони в переважній більшості з метою економії коштів, виконувалися власними силами бригади з благоустрою міської ради та місцевим комунальним підприємством. Що  ж саме було зроблено: відремонтовано  фасад у всьому приміщенні,  внутрішню систему опалення, встановлено новий сучасний піролізний котел, замінено всі вікна та двері на металопластикові енергозберігаючі, майже повністю завершено ремонт кабінетів та коридорних приміщень, холу, системи енергопостачання, відцикльовано та приведено в нормальний стан всю паркетну підлогу та ін. Приміщення міської ради переведено на цілодобову електронну систему охорони, заасфальтовано під»їзд до будівлі, облаштовано стоянку для автомобілів відвідувачів. Я впевнений, що після проведених ремонтних робіт  приміщення міської ради ще багато років прослужить громаді міста.