У НОВОМИРГОРОДІ СТВОРЕНО ЩЕ ОДНЕ НОВЕ ПІДПРИЄМСТВО «НОВОМИРГОРОДСЬКИЙ МЛИН»
3 червня 2020

Це підприємство – це черговий крок Новомиргорода у напрямку створення нових робочих місць, стимулювання конкуренції за працівника і росту рівня оплати праці та інших соціальних пакетів, які стимулюють відповідальніше ставитись до роботи. За останні чотири роки в рамках програми розвитку міста «Зробимо разом Новомиргород європейським містом»  відкрито 7 підприємств (підрозділів) різних форм власності, створено більше 60  робочих місць. Директор підприємства Максим Постолатій розповідає, що обладнання, яке встановлене на млині, ще 97 року випуску. Проте це не значить, що воно погане. Тут прекрасні решета, дуже гарні фільтри. Тільки магнітних фільтрів вісім — щоб видалити з борошна найменші частинки й пилинки металу. Зараз підприємство пропонує борошно високої якості за доступними цінами. Борошно такої якості у магазині коштує 15–16 гривень, а на Новомиргородському млині — 12 гривень! На підприємстві  поки що немає  фасовки в гарні пакетики, але ж кожному кулінару гарне борошно важливіше за красиву упаковку. На перспективу – розфасовка буде, але дещо пізніше.   Так як міська рада була одним із ініціаторів відкриття подібного підприємства, і всебічно сприяла в межах чинного законодавства його  як найшвидшому відкриттю, як міський голова провів робочу зустрів з його керівником. Під час зустрічі було обговорено перспективи розвитку бізнесу та можливі шляхи розширення потужностей, з метою створення додаткових робочих місць, збільшення надходжень до бюджету міста. Новомиргородська міська рада завжди відкрита для створення нових підприємств та гарантує всебічну підтримку в межах чинного законодавства. (Додаткова інформація: Новомиргородський млин розташований по вулиці      40-р Перемоги буд. 34/2 (навпроти комбікормового заводу). Млин працює по будням з 9:00 по 17:00 год. За будь якими питаннями можна зветатись за телефоном  +380991450171 (директор підприємства Максим Постолатій ).