IV ЧЕРГА РЕКОНСТРУКЦІЇ ПАРКУ. РОБОТИ ТРИВАЮТЬ.
14 травня 2020

Новомиргородська міська рада спільно із нашими соціальними партнерами продовжує реконструкцію Європейського парку міста. Наразі місцеве комунальне підприємство «Новобуд» за бюджетні кошти міста проводить улаштування пішохідних зон із тротуарної бруківки, яку нам згідно угоди про соціальне партнерство придбав наш постійний партнер  ТОВ «Новомиргородський цукор». На сьогоднішній день на території, що підлягає реконструкції, улаштовано більше 400,0 м2 нового тротуару.  Силами бригади із благоустрою розпочато улаштування старого дитячого майданчика на якому демонтовано огорожу, що не мала естетичного вигляду та була уже зайвою на момент реконструкції парку. Тепер майданчик став єдиним цілим із всією парковою зоною. Ще раніше, також силами міської ради, було демонтовано частину старої сцени. Під час демонтажу було виявлено досить великий об’єм сміття, який десятиріччями накопичився у руїнах даної споруди. Його необхідно ліквідувати, а це за підрахунками приблизно 60 тонн. Найближчим часом міська рада планує розпочати монтаж додаткових елементів освітлення на одній із пішохідних зон. Вишукуємо фінансові можливості будівництва міського туалету, так як у зв'язку з пандемією коронавірусу бюджет міста втратив значну частину надходжень. Наш головний спонсор ТОВ ВКФ «Велта», який  тимчасово призупинив фінансування тих об’ємів робіт в парку, які обумовлені договором про соціальне партнерство, направивши свої кошти на боротьбу з пандемією, найближчим часом активно включиться в роботу. То ж роботи увійдуть у більш активну фазу.