Вже найближчим часом у Новомиргороді стане на одне занедбане приміщення менше.
13 травня 2020

Наприкінці 2019 року у рамках програми розвитку міста «Зробимо разом Новомиргород європейським містом», за кошти інвестора, розпочато ремонт ІІ поверху колишнього магазину «Космос». Наразі закінчуються ремонтні роботи  приміщення, яке майже 20 років перебувало у занедбаному стані. Міська рада 4 роки поспіль займалась над вирішенням цього питання, вела пошук нового інвестора та пропонувала різні варіанти вирішення можливої реконструкції будівлі, так як колишній власник торгового приміщення не мав змоги продовжувати реалізацію проекту. Спільні зусилля не були марними. Сьогодні ми маємо результат, якого я впевнений чекало все місто. Ми вирішили питання із ще однією занедбаною спорудою, яких на жаль у нас у місті ще досить багато. Відкриття торгівельного комплексу заплановано на період, коли у державі повністю закінчаться карантинні обмеження. За пропозицією міської ради, провівши переговори з новим інвестором, збережено історичну назву будівлі. Торгівельний комплекс буде носити легендарну для міста назву "Космос". А поки ідуть ремонтні роботи приміщення, час подумати і над планами благоустрою території, що ми сьогодні і робимо. У рамках реалізації даного проекту заплановано повну реконструкцію прилеглої території. Над вирішенням цього питання, крім пропозицій власника другого поверху будівлі, були враховані пропозиції керівництва АТБ, що знаходиться на першому поверсі приміщення. Роботи продовжуються.