08 травня День пам’яті та примирення.
13 травня 2020

09 травня ми вшановуємо пам'ять мільйонів загиблих у Другій світовій війні. 75 років минає від тих днів коли закінчилася кровопролитна війна, яка скалічила долі мільйонів людей і забрала життя цілих поколінь. З нагоди цих пам'ятних дат, разом із головою райдержадміністрації  А.Дворніченко, головою районної ради С.Совенком  та головою ради ветеранів Л.Апостоловою поклали квіти до Стелли Батьківщина-Мати. На жаль, через запровадження карантиних заходів, пов'язаних із COVID-19, масових заходів у ці дні не відбудеться.  Проте, пам’ять згадує події довжиною у більш як сім десятиліть як вчорашній день… Пам'ять про подвиг завжди жива. Вклоняємось вам, ветерани. Дякуємо за Перемогу.  Також, цього ж дня, делегація Новомиргородської міської ради вшанувала пам'ять загиблих у Другій світовій війні, відвідавши пам'ятні місця в усіх куточках Новомиргородської міської ради.

Зі святом Перемоги, шановні новомиргородці.