Шановні ветерани війни, дорогі новомиргородці !
9 травня 2020

Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 75-річницею Перемоги над нацизмом у Європі !

Шановні ветерани, жителі Новомиргорода.  У травні ми відзначатимемо дві дати. Вони дуже важливі й тісно пов'язані одна з одною. 9 Травня - святе для нас свято - День Перемоги. 8 травня оголошено Днем пам'яті та примирення. 9 Травня ми відзначаємо 75-річницю Перемоги над нацизмом у Європі.  Разом з радістю цього великого торжества, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже за роки війни Україна заплатила мільйонами життів своїх синів і дочок. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів. Низькій уклін від усіх нас тим, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. З нагоди Дня Перемоги сердечно бажаю кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Зі святом!

З повагою, міський голова Ігор Забажан.