ТІЛЬКИ СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ ВСІХ ГІЛОК ВЛАДИ МОЖУТЬ ДАТИ ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ
8 травня 2020

Ще три місяці тому працівники лікарні та небайдужі жителі міста звернулись з проханням до Новомиргородської міської ради сприяти у вирішенні питання збереження пологового та гінекологічного  відділень. З цього приводу міська рада звернулась до керівництва району, профільного департаменту охорони здоров'я ОДА, Кіровоградської обласної ради, а сьогодні ми маємо спільний результат – відділення збережено. У зв'язку з цим, від громади міста Новомиргорода, виконавчого комітету та депутатського корпусу Новомиргородської міської ради висловлюю слова вдячності Кіровоградській обласній раді, керівництву департаменту охорони здоров'я Кіровоградської обласної державної адміністрації та керівництву Новомиргородського району за врахування ініціатив працівників лікарні, громади міста, депутатського корпусу міської ради, щодо збереження в структурі лікарні пологового та гінекологічного відділеннь. Тільки спільні зусилля всіх гілок влади можуть дати позитивні результати.