У пріоритеті – капітальні ремонти доріг
3 травня 2020

Пріоритетом у діяльності Новомиргородської міської ради у цьому році, як і в минулому, на виконання програми розвитку міста «Зробимо разом Новомиргород європейським містом» є проведення ремонтів доріг. У березні поточного року ми отримали від проектної організації проект на продовження ремонту нашої головної магістралі в межах вулиці Соборності, вулиці Євгенія Присяжного, вулиці Андрія Гурічева, вулиці Микола Зерова, вулиці Транспортна, вулиці Бродських (від мосту через річку Велика Вись до перехрестя з вулицею Ганни Дмитрян). На ці цілі передбачено кошти в сумі 15,0 млн.грн. Проект пройшов державну експертизу. На засіданні сесії міської ради, яке відбулося 28.02.2020 року  визначено замовником ремонтних робіт державне підприємство «Агентство місцевих автомобільних доріг». Цього вимагає чинне законодавство. Цією ж організацією проводиться тендерна процедуру щодо виконавця робіт, яка уже на завершальному етапі. Проектні роботи та експертизу кошторису виконано за кошти бюджету міста. Маємо надію: якщо не буде ніяких форсмажорних обставин, подібних до минулорічних, коли з бюджету міста держава безпідставно вилучила 9,0 млн.грн. запланованих на капітальні ремонти 7 відрізків доріг у різних мікрорайонах міста, ми у цьому році будемо мати капітально відремонтований ще один відрізок центрального автошляху. Щодо минулорічного ремонту центральної автодороги в межах вул.Соборності, М.Зерова, Транспортна, Бродських. Заплановані роботи виконано на 80 %. Найближчим часом при настанні сприятливих погодніх умов ремонтні роботи буде повністю завершено. Також, крім ремонту головної магістралі, за кошти бюджету міста заплановано капітально відремонтувати ще ряд автошляхів. Це вул.М.Зерова від вул.Соборності до вул.Горького; вул. В.Чорновола від вул.Ільїнської до вул.Михайлівської; пров.Калиновий від вул.Оболенського в напрямку кладовища. Також буде облаштовано стоянку для автомобілів відвідувачів біля приміщення міської ради. При додаткових надходженнях заплановано відремонтувати ще ряд автошляхів міста. Власними силами бригади з благоустрою міської ради у 2020 році очікується проведення поточного ремонту автошляхів міста. На ці цілі заплановано використати 300,0 тис.грн., якщо цього дозволять бюджетні надходження, яких поки що в умовах карантину вкрай недостатньо. Ремонтуватися будуть вулиці: Соборності, Г.Дмитрян, Маяковського, Г.Тайга, Перемоги, Горького, Гастелло, Білоглинська. Всього за 4 роки діяльності міської ради нинішньої каденції у місті капітально відремонтовано автошляхів на суму 21,2 млн.грн. Це рекордний показник за останні десятиріччя. Відремонтовано частини вулиць: Соборності, М.Зерова, Транспортна, Бродських, Шевченка, Залізнична, Горького.