У Новомиргородській міській раді відбулась попереджувальна акція підприємців міського ринку.
26 квітня 2020

24.04.2020 р. у Новомиргородській міській раді відбулась попереджувальна акція підприємців міського ринку.
У зв'язку із карантинними заходами, які запроваджені в державі, а саме призупиненням діяльності ринків, підприємці змушені згорнути свою діяльність. Багато з них на сьогоднішній день знаходяться на межі банкрутства, багатьом просто немає куди подіти свій вирощений урожай, розсаду, молодняк птиці, тощо.
Розуміючи важливість даного питання для життєдіяльності міста з одного боку, а з іншого боку, усвідомлюючи необхідність дотримання карантинних заходів, які сьогодні запроваджено на державному рівні, з цього приводу мав сьогодні зустріч з головою районної державної адміністрації Дворніченко А.С.– керівником районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов’язаної з поширенням корона вірусної хвороби.
Результатом зустрічі стала домовленість найближчим часом (27.04.2020 року) провести спільне засідання районних та міських служб, на якому розглянути різні варіанти вирішення даної проблеми. Хочу зауважить, що я як міський голова та голова райдержадміністрації будемо спільно діяти виключно у межах своїх повноважень згідно діючих нормативних норм, захищаючи при цьому інтереси громади. Першочерговим завданням для нас сьогодні є збереження здоров'я населення жителів та недопущення поширення на території коронавірусної інфекції.