У НОВОМИРГОРДІ ПРОХОДИТЬ ПОШУК МІС ТА МІНІ-МІС "ВЕСНА 2020" !
21 квітня 2020

Новомиргородська міська рада за ініціативи творчого колективу МБК оголошує конкурс краси і таланту з метою активізації творчих здібностей дітей та молоді та популяризації позитивного іміджу сучасної дівчини оголошує дистанційний конкурс краси і таланту "Міс Новомиргородська весна - 2020" та "Міні-міс Новомиргорода 2020".

Програма конкурсу:

1. Фото в національному стилі.
2. Фото "Модна зачіска"
3. "Візитка" (відео з відомостями про себе)
4. "Мої таланти" (відео танцю, пісні, декламування вірша чи іншого таланту).

Умови участі
У конкурсі можуть брати участь дівчата віком:
- від 5 до 12 років у номінації "Міні-міс Новомиргорода 2020";
- від 13 до 18 років у номінації "Міс Новомиргородська весна 2020".

Кожна учасниця розміщує у групі "ДІМ, ДЕ ЗАПАЛЮЮТЬ СЕРЦЯ - НОВОМИРГОРОДСЬКИЙ МІСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ"https://www.facebook.com/groups/854097198425559/ одне фото в українському костюмі, одне фото із зачіскою, одне відео із відомостями про себе (в довільній формі) та одне відео з своїм виступом (демонстрацією свого таланту). Переможці конкурсу будуть визначені шляхом онлайн-голосування та за підсумками членів жюрі. Переможці конкурсу отримають дипломи, подарунки та сертифікати на безкоштовну участь у Всеукраїнських конкурсах краси. Оргкомітет залишає за собою право додавати номінації конкурсу та заохочувальні призи. Запрошуємо до участі землячок з усієї Новомиргородщини!

Підсумки конкурсу будуть підводитися 5 травня.