Дорогі працівники пожежної охорони!
17 квітня 2020

Сердечно вітаємо Вас із Днем працівників пожежної охорони! Професія пожежника об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Важко переоцінити внесок пожежної служби у справу державної ваги – захист життя та здоров’я громадян, збереження національного багатства і довкілля від нещадної вогняної стихії. Не вагаючись, професіонали-пожежники кидаються у вогонь, щоб відвернути неминучу трагедію, інколи навіть ціною власного життя. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу Ви здобули глибоку повагу і шану жителів міста. Сотні успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню людей – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії. Спасибі Вам за вірність обов’язку, за бойову готовність у будь-який час до боротьби з великою бідою. Переконані, що Ви й надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а праця сторицею повертається здоров’ям, щастям та добром.