ЧЕРЕЗ ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ У НОВОМИРГОРОДІ ВІДБУЛОСЬ ОСВЯЧЕННЯ ПАСХИ
17 квітня 2020

Надзвичайні умови вимагають надзвичайних рішень. Тому міською радою спільно із райдержадміністрацією, правоохоронними органами та духовенством міста було досягнуто домовленостей про загальну співпрацю в рамках відзначення релігійних свят, у тому числі свята Пасхи. Одностайними були всі конфесії – Українська православна церква та Православна церква України. Освячення пасок у межах карантинних заходів за декілька днів до Великодня проходили на місцевій пекарні ПАТ «Райагротехсервіс» та у магазинах мережі АТБ,  «Союз», "Універсал", «Корал», «Кристал». Це дасть змогу усім бажаючим жителям міста придбати освячену паску. Обряд освячення проведено  благочинним Новомиргородського округу ієрейєм Ярославом Кушнірчуком, настоятелем Святоільїнського храму  ієреєм Олександром Тюхом та протоієреєм Степаном Катькало. Ми проводимо освячення з середи. Всі пасхи які продаються у цих мережах освячені. Робимо таке вперше, але не виключаємо, що наступного року таку практику також використаємо, надіюсь, що вже не у межах карантинних заходів.

Бажаю всім здоров’я та божого благословення.