ЯК У НОВОМИРГОРОДІ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ СВЯТО ПАСХИ
15 квітня 2020

Сьогодні 15 квітня проведено нараду з настоятелями церков та керівництвом Новомиргородського відділення поліції  з питання святкування Пасхи в умовах карантину. Присутні дійшли згоди про необхідність проведення служби в церквах згідно санітарних норм (у кількості не більше 10 осіб, включаючи духовенство, півчих та штату храму) та освячення пасок у магазинах та пекарні. Ще раз наголошуємо що дані міри необхідні для забезпечення життя і здоров'я громадян.  Для того, щоб люди змогли отримати освячену паску, ми домовилися з усіма конфесіями про освячення пасок просто на виробництві та у деяких торгових точках міста. Це  ПАТ «Райагротехсервіс»  (пекарня), мережа АТБ,  магазини «Союз», «Корал», «Кристал». Наша основна мета подбати, щоб усі мешканці міста отримали освячену продукцію і при цьому залишились вдома. Ми розуміємо, що це не зовсім традиційне святкування Пасхи, але просимо з розумінням поставитись до впроваджених заходів безпеки. Свято має відчути кожен мешканець громади. Для цього ми хочемо, щоб люди мали можливість купити вже освячену паску, і таким чином убезпечити людей від масових скупчень біля храмів. У цей складний для всіх час здоров’я людей – це найвища цінність. Щиро вдячні виробникам, підприємцям та духовенству за підтримку ініціативи. Пам‘ятайте, що Господь має вокреснути у серцях і душах, а не у великодніх кошиках!».