ПРИБИРАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ НА КЛАДОВИЩАХ У НОВОМИРГОРОДІ
15 квітня 2020

Після зимового періоду на міських кладовищах розпочалась підготовка до поминальних днів, які у цьому році будуть проходить в умовах карантину. Службою благоустрою міста заплановано прибрати 8 кладовищ і вивезти понад 40 тонн сміття та будівельних відходів, які часто залишають відвідувачі або суб’єкти господарської діяльності, що встановлюють пам’ятники. Зокрема зараз вивозиться сміття, ліквідуються старі повалені дерева, впорядковуються бездоглядні могили, проводиться обкіс території та вирубка чагарників. Прибирання кладовищ має бути справою усіх мешканців міста. Нещодавно, міський голова Ігор Забажан, відвідав всі без виключення міські кладовища. Його вразила кількість рослин, що там буяють. Ніякі працівники Новомиргородської міської ради самі не зможуть прибрати на тисячах могил. Тому міський голова звертається до мешканців міста та сіл міської ради з проханням прибрати біля могил своїх родичів, але при цьому дотримуватись жорстких заходів карантину. Постійно з’являються могили за якими нікому доглядати, але є могили тих померлих, чиїх дітей і онуків особисто знаю наголосив міський голова. Дуже хочеться, щоб мешканці міста взяли участь в обговоренні цієї проблеми та підказали  керівнику міста шляхи виходу з неї, адже наші кладовища повинні виглядати не гірше, ніж у європейських країнах. Ще є час змінити ситуацію на краще. Роботи по наведенню ладу на міських кладовищах будуть проводитись міською радою до 03 травня поточного року включно.