ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ !
10 квітня 2020

Змушений звернутися до вас у зв’язку з надскладною ситуацією з поширенням коронавірусної інфекції у світі і в нашій державі. Нині в Україні виявлено близько тисячу дев’ятсот випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом. Дісталася ця біда й нашої Кіровоградської області: станом на 9 квітня 82-і людини захворіло, серед яких чимало медичних працівників, чотири випадки хвороби виявилися смертельними. Відтак, зрозумілі підстави керівництва нашої держави стосовно посилення карантинних заходів, передбачених постановою Кабінету міністрів України від 2.04.2020 року, яка набрала чинності 6 квітня. Тож тепер, з дому необхідно виходити, маючи при собі посвідчення особи і пересуватися тільки в масці, не більше ніж по двоє, за винятком – супроводу дітей. Всіх бажаючих посмажити шашлики чи займатися на спортмайданчиках, порушників без масок чекають штрафи від 17 до 34 тисяч гривень. Закликаю всіх священників громади дотримуватися карантинних заходів при  службі у церквах, а вірян – відмовитися від походу в храми. Це стосується й Вербної неділі, і Великодня.

Зважаючи на це оперативно було проведено засідання виконкому міської ради. Вирішено, що міський ринок працюватиме і надалі, але з дотримання всіх санітарних норам та правил торгівлі в умовах запобігання коронавірусній інфекції. З метою боротьби з коронавірусом на території міста проводилися і будуть проводитися дезінфекції багатоповерхового житлового фонду, об'єктів інфраструктури, дитячих майданчиків, інших громадських місць. Прошу співробітників нашої поліції контролювати місця масового зібрання молоді і взагалі ситуацію в місті, аби забезпечити дотримання масочного режиму, правопорядку на території громади.   Лише дотримуючись правил особистої гігієни та вимог правил безпеки в умовах карантину ми зможемо запобігти поширенню цього захворювання. Не хворійте і нехай Господь допомагає вам в усьому!

Бажаю всім здоров’я!