НАЙМИЛІША ПОСМІШКА ДИТИНИ
10 квітня 2020

1 квітня  2020 року  Новомиргородською  міською  радою  був оголошений  дистанційний  фотоконкурс  «Наймиліша  посмішка  дитини». Незважаючи  на  карантин  ми  намагаємось  якомога  більшій  кількості  людей  подарувати  радість  та  позитив. Дуже  приємно, що  до  участі  у  фотоконкурсі  долучилось  не  тільки  місто,  а  й  багато  сіл  району.  Неймовірну  кількість  найприємніших  емоцій  подарували  усім  нам  щирі  посмішки  наших  дітей. 6  квітня було  зупинено  голосування.  Шляхом  незалежного  оцінювання (кожен  бажаючий  мав  змогу  віддати  свій  голос  за  наймилішу  на  його  думку  посмішку) було  визначено  переможців.    Отже  ними  стали:  дівчатка  із  села  Коробчино – Ліза  та  Злата  Михайлики. Вони  набрали  найбільшу  кількість  голосів – 413!  А  також  Рустам  Коровін  із міста  Новомиргорода. Він  набрав  - 392  голоси (оргкомітетом  вирішено  було  відмітити  переможця  й  серед  хлопчиків). Від міської ради  діти-переможці отримали  фруктові  букети, а  також  побажання  рости  здоровими,  щасливими, веселими  і  частіше  посміхатися, бо ж  дійсно,  світ  належить  тому,  хто  йому  радіє!