СЕСІЯ НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: на боротьбу з коронавірусом виділено 120,0 тис.грн.
8 квітня 2020

07 квітня  відбулось чергове засідання сесії міської ради сьомого скликання. Дотримуючись заходів безпеки проти поширення COVID-19 сесію було організовано у дворі Новомиргородської міської ради. Серед численних питань порядку денного, розглянули питання виділення Новомиргородському районному бюджету субвенції із міського бюджету в сумі  100,0 тис.грн для потреб районної лікарні, які із інформації головного лікаря  Пойди С.М. заплановано використати для закупівлі засобів захисту для медичних працівників. Попри те, що районна лікарня  утримується за рахунок районного бюджету, міська рада розуміє, що сьогодні головне – це безпека громадян і підтримує таким чином даний заклад, так як в ньому обслуговується переважна більшість жителів міста. Також було виділено із бюджету міста 20,0 тис.грн. райвідділу ДСНС на засоби для дезинфекції.