РОЗПОЧАТО САНІТАРНУ ОБРОБКУ У МІСТІ НОВОМИРГОРОДІ
2 квітня 2020

Новомиргородська міська рада спільно із працівниками місцевого підрозділу ДСНС розпочали санітарну обробку об'єктів інфраструктури та багатоповерхового житлового фонду у місті Новомиргороді. Сьогодні відповідні роботи розпочато у мікрорайоні Хутір. Дезинфікуючим розчином було оброблено вхідні двері, сходи та поручні будинків,  дитячі майданчики, автобусні зупинки. 02 квітня заплановано дезинфікуючі заходи розпочати у центральній частині міста. Увесь обсяг робіт  буде закінчено до кінця тижня, охопивши усі мікрорайони міста. Новомиргородська міська рада висловлює подяку місцевому підрозділу ДСНС за оперативність у проведенні робіт та підписанту меморандуму про соціальне партнерство ПСП ,,Бирзулове'' за фінансову підтримку.