В першу чергу захистити тих хто на передньому краї боротьби з пандемією
31 березня 2020

Міський голова Ігор Забажан  організувала пошиття медичних масок одним із новомиргородських підприємств. Відразу ж після виконання замовлення першу партію масок у кількості 1700 штук було  надано працівникам районних служб, якізнаходяться у Новомиргороді та безпосередньо займаються боротьбою із поширенням на території міської ради  коронавірусу.

Також маски отримали усі без виключення міські комунальні підприємства та підрозділ із благоустрою, апарат Новомиргородської міської ради та працівники найбільших продуктових магазинів.

Зокрема, 400 штук масок отримали медики району, решту було розподілено між місцевим підрозділом поліції, РВ УДСНС, Держспоживслужбою, КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі», КП «Новомиргородський міський ринок» та службами і підприємствами які вищезазначені.

” Це перша партія. Ми не зупинятимемось на цьому . Тільки спільними зусиллями ми  зможемо подолати  COVID-19, не допустити його масового поширення  у нашому місті. Бажаю всім міцного здоров'я, ” – запевнив ІгорЗабажан.