Ігор Забажан: творити прекрасне для громади усім негараздам наперекір
27 березня 2020

Реконструкція центрального парку триває, але не тими темпами як хотілося б. Про це повідомляє Новомиргородський міський голова Ігор Забажан у Facebook :

ˮ Рішенням виконкому міської ради введено обмежувальні заходи на території населених пунктів Новомиргородської громади, пов’язані з епідемією коронавірусу.

Комунальні служби міста працюють також у рамках цих заходів, притримуючись усіх обмежень. Хоча боротьба з коронавірусом поставила на другий план всі роботи, які ми запланували у напрямку благоустрою, ми намагаємося все ж таки хоч щось зробити, адже життя триває.

Наразі силами благоустрою міської ради проводиться демонтаж старої сцени в центральному парку. Під час демонтажу було виявлено досить великий об’єм сміття, який десятиріччями накопичився у руїнах даної споруди. Його необхідно ліквідувати.

Хоча наш головний спонсор ТОВ ВКФ «Велта» тимчасово призупинив фінансування тих об’ємів робіт в парку, які обумовлені договором про соціальне партнерство, направивши свої кошти на боротьбу з пандемією, ми маємо змогу рухатися далі, правда не тими темпами, які у нас були у минулі роки. Підприємством, ще у минулому році було закладено фундамент підготовчих робіт, які дають нам змогу самотужки виконати хоча б частину запланованого.

Хотілося б вірити, що наше місто обійде це жахіття яке сьогодні є у світі, пов’язане з пандемією COVID-19, і наші намагання спільно з нашими партнерами створити прекрасне для громади не будуть марними.

Міцного всім здоров’я, бережіть себе ˮ.