ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВІДНОВЛЕННЯ АЛЕЇ КУЛЯСТИХ КЛЕНІВ
25 березня 2020

Нині, не зважаючи на обмежувальні заходи на території населених пунктів Новомиргородської громади, пов’язані з епідемією коронавірусу, комунальні служби міста працюють у звичному режимі. Наразі підрозділ благоустрою міської ради в рамках програми розвитку міста "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" продовжує висаджувати саджанці кулястих кленів по вулиці Євгенія Присяжного. Частину кленів ми посадили в минулому році – це 15 дерев, 25 дерев висаджуємо у цьому році. Кулястий клен не зустрічається в природі – це спеціально виведена форма, що прививається на підщепу. З метою гарантованого приживлення рослин за екологічні кошти міського бюджету придбано контейнерні саджанці заввишки до трьох метрів.