Партнери міської ради з соціально – відповідального бізнесу активно включились у боротьбу з короновірусом
24 березня 2020

ТОВ ВКФ «ВЕЛТА» та агрохолдинг «АЙ ЕНД ЮГРУП ЮКРЕЙН», які є підписантами меморандуму про соціально-економічне партнерство з Новомиргородською міською радою, не дивлячись на те, що це необумовлено цим документом, активно включились у допомогу в регіоні направлену на боротьбу з поширенням короновірусу COVID-19.

На даний момент ТОВВКФ «Велта» (генеральний директор Бродський А.В.) придбало для Новомиргородської лікарні понад 500 халатів, 60 респіраторів, захисні окуляри та щитки, костюми хімічного захисту, більше 5000 захисних рукавичок та 2400 пар бахіл. Наразі проводиться додаткова закупівля згідно переліку, який надала Новомиргородська лікарня.

ТОВ «ВЕЛТА» має можливість закупити для Новомиргородської лікарні апарати штучної вентиляції легень, проте у лікарні, згідно інформації, немає проблем з даним обладнанням. Було запропоновано підприємству включитись у допомогу у боротьбі з COVID-19 по інших позиціях засобів захисту.

Агрохолдинг «АЙ ЕНД Ю ГРУП ЮКРЕЙН» (засновник Тарасов С.Д.) придбав унікальне обладнання для порятунку хворих на корона вірус, здатне врятувати сотні пацієнтів з ускладненнями від коронавірусної інфекції. Два вентилятори Puritan Bennett 560 виробництва США для здійснення штучної вентиляції легень вартістю 515 тис. грн найближчим часом надійдуть до Міської лікарні швидкої медичної допомоги міста Кропивницького.
Ще три апарати штучної вентиляції легень $1200 планується закупити і передати лікувальним закладам Кіровоградщини до кінця квітня.