Міський голова Ігор Забажан провів засідання протиепідемічної комісії
23 березня 2020

Засідання тимчасової міської протиепідемічної комісії з питань запобігання занесенню іпоширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19 на території Новомиргородської міської ради відбулось у сесійному залі.

В роботі комісії взяли участь міський голова,  уповноважені спеціалісти Новомиргородської міської ради, керівники міських комунальних підприємств, заступник голови Новомиргородської райдержадміністрації Савіцький Р.М., керівники відповідних районних служб та управлінці супермаркетів АТБ і «Континент».

Головне тема – як розвивається ситуація у Новомиргороді та її негативний вплив  на економіку громади.

Зокрема розглянуто питання:

1. Про роботу закладів торгівлі міста в умовах карантину.
2. Про необґрунтоване підвищення цін, підприємствами оптової торгівлі нахарчові продукти та продукти першої необхідності.
3. Про роботу міських та районних служб в напрямку протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19 на території Новомиргородської міської ради.
4. Про допомогу з боку вуличкомів, будинкомів, всіх мешканців міста по виявленнютих, хто протягом двох тижнів повернувся із-за кордону, свідома самоізоляція їхта їхніх членів родини, мінімум на 14 днів.

Кожне окреме питання було детально обговорено, прийнято подальший алгоритм дій.