У Новомиргороді введено обмежувальні заходи
20 березня 2020

На засіданні  виконавчого комітету міської ради було  розглянуто вкрай важливе питання  життєдіяльності  міста та  введено обмежувальні заходи щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 у  Новомиргороді.

Заходи розроблено відповідно змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020року №211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2".

Разом з  членами виконкому у  засіданні взяли активну  участь перший заступник головирайдержадміністрації Роман Савіцький та керівники відповідних районних,  міських служб.

ˮ Тільки спільними зусиллями ми зможемо забезпечити безпеку наших громадян під час карантинних заходів. Прохання до жителів громади віднестися з розумінням до запроваджених обмежувальних заходів. Це дуже важливо. Від цього залежить наше з Вами здоров'я та безпекаˮ, - закликав Ігор Забажан усіх новмиргородців.