Шановні працівники КП “НМІМ” та бригади благоустрою міської ради!
13 березня 2020

Вітаю вас  з Днем працівників комунального господарства!

Насамперед, висловлюю  вдячність  за нелегку роботу, яку ви виконуєте задля підтримання достойного рівня благоустрою та надання якісних послуг населенню нашої громади.  Ваша  праця починається тоді, коли ще більшість городян не прокинулись, а закінчується у той час, як інші сплять. Ви забезпечуєте наші оселі водою, вивозите сміття з вулиць, рятуєте  від надзвичайних ситуацій.   На жаль, специфіка  вашої роботи в тому, що  помічають її лише тоді, коли вона не виконується. Проте  робота  комунальників є визначальною у формуванні  нового обличчя міста, одним із головних  показників його  комфортності  для проживання, привабливості для інвесторів. Разом з тим, я розумію, що нагальна  необхідність модернізації технічної бази, зношеність обладнання, низькі заробітні плати і багато інших проблем, які існують сьогодні в комунальній сфері не тільки Новомиргорода, але й багатьох міст України, не дозволяють виконувати покладені на вас  обов'язки на сто відсотків. Обіцяю, що міська влада докладатиме всіх зусиль аби змінити такий стан речей та вийти на абсолютно новий рівень  задля повернення довіри населення. Щиро бажаю працівникам комунальної сфери Новомиргорода  професійних успіхів, міцного здоров’я, терпіння й витривалості.

З   повагою,

Новомиргородський   міський  голова І.В.Забажан