Свято молодості, краси, весни…
10 березня 2020

Міський голова Ігор Забажан дякує педагогічному колективу Новомиргородської ЗОШ №1 за запрошення на чудове свято - свято молодості, краси, весни, де він мав задоволення  бути  присутнім в якості члена журі.  У актовому залі закладу п'ять вродливих, креативних, талановитих дівчат змагались за титул "Міс школа 2020".

Дівчата взяли участь у шести конкурсах:
 1. Візитка, 2. Дефіле у вишиванках, 3. IQ, 4. Модельєр, 5. Домашнє завдання, 6. Таланти.

Претендентки  розповідали про себе, дефілювали, як справжні моделі, відповідали на запитання, моделювали з підручних матеріалів святкові сукні, а також демонстрували свої таланти.

За підсумками порахованих балів журі визначило переможців у таких номінаціях:

"Міс Ерудиція" - Нейманіс Еріка ( 8 клас),
 "Міс Чарівність" - Василенко Поліна(10 клас),
 "Міс Креативність" - Максименко Анастасія ( 11 клас),
 "Віце - міс школи" - Мотренко Юлія ( 9 клас),
 "Міс школи 2020" - Сіраченко Софія ( 8 клас ).

Кожній учасниці  міський голова  вручив  подарунковий сертифікат  магазину "ВАРТО" та солодощі, а також одягнув корони на переможниць.

Дівчата  отримали  корисний  досвід та подарунки,  глядачі  - масу позитивних емоцій та ще більше тепла, більше весни, більше щасливих посмішок !