У Новомиргороді, з нагоди Міжнародного жіночого дня, збирались ˮ Златопільські посиденьки ˮ
10 березня 2020

Клуб за інтересами з такою назвою діє у Новомиргороді  з весни минулого року. Саме тоді, за сприяння міського голови Ігоря Забажана, який всебічно підтримав ініціативу громадських активістів В.А.Семенюк та О.І. Барвінок, у залі засідань міської ради  відбулось перше засідання. Цього року, 6 березня, у сесійній залі Новомиргородської міської ради   ˮ Златопільські посиденьки ˮ відзначали  жіноче свято за пропозицією міської організації ветеранів на чолі з Л.А. Апостоловою. На присутніх чекав цікавий, змістовний, святковий концерт. Свої виступи подарували глядачам хоровий колектив міського будинку культури ˮ Гуляй поле ˮ та тріо ˮ Акорд ˮ - Валентин Снісаренко, Володимир Герасимук та Павло Кондратенко, а також керівник міського будинку культури Людмила Третяк. На гостей чекали солодкі гостинці від міської ради та організаторів клубу, а також цікаве спілкування у колі однодумців. Після закінчення  урочистостей  кожна жінка отримала  символ свята  – тюльпани. На початку до присутніх звернувся з вітальним словом міський голова Ігор Забажан, який брав активну участь у засіданні клубу.