Чому підрозділу з благоустрою доводиться розпочинати все з початку ?
6 березня 2020

ˮ Як не прикро, ані умовляння, а ні штрафні санкції не діють на деяких не добропорядних мешканців Новомиргорода. Вони продовжують смітити  собі під ноги. Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ та щоденне прибирання центральної частини   міста забирає левову частку робочого часу працівників благоустрою. Майже щоденно, на одних і тих же самих місцях, приходиться "боротися" із сміттям, ˮ - зауважує  міський голова Ігор Забажан.

Тому весняний графік роботи нашого благоустрою більш ніж напружений. Саме за сприятливих погодних умов   робота найбільш ефективна.

Наразі проводяться роботи із упорядкування  узбіч головної магістралі міста в межах вулиці Соборності.

Здійснюється  грейдерування вулиць з грунтовим покриттям на усій  території міської ради. За відповідної вологості покриття та погодніх умов роботи триватимуть і наступного тижня.