У Києві презентували свої досягнення колективи міського будинку культури
5 березня 2020

Представники галузі культури Новомиргорода взяли участь у Міжнародному фестивалі "Україна єднає світ", який відбувся 29 лютого 2020 року у м. Києві.

Неперевершений народний театр "Златопілля"- режисер Олена Покладюк, актори: Людмила Гаврилюк, Наталя Скиданова, Любов Галайда, Людмила Третяк, Павло Кондратенко, Олександр Волков та Андрій Татаренко представили глядачам п'єсу "Чужина".

Яскраве чоловіче тріо "Акорд" - Валентин Снісаренко, Володимир Герасимук та Павло Кондратенко вразили глядачів своєю неперевершеною майстерністю і в підсумку стали срібними призерами Міжнародного фестивалю.

Найвіртуозніший баяніст, він же - керівник хорового гурту "Гуляйполе", чоловічого тріо "Акорд", він же Маестро - Валентин Снісаренко у підсумку він у струментальному жанрі став Лауреатом першої премії.

Окрема подяка нашому незамінному звукооператору Миколі Шаповалову, найхаризматичнішому директору міського будинку культури Людмилі Третяк, а також нашим спонсорам, без яких ця поїздка не стала б реальністю: Максиму Полякову – меценату, депутату Верховної ради України VІІІ скликання ( 2014-2019 р.р. ), приватним підприємцям: Н. Терновій, С.Тіхомірову В. Скиданову, В.Лисенку, М.Чумаченку, У. Федоровій, В.Крикотненку, В.Третяку, керівнику КП НМІМ Р.Шевченку,  перевізнику П.Лихожону.