У Новомиргороді капітальні видатки на ремонт шляхів сягнули рекордних обсягів
28 лютого 2020

Всього за 4 роки діяльності міської ради нинішньої каденції у місті капітально відремонтовано автошляхів на суму 21,2 млн.грн. Це рекордний показник за останні десятиріччя. Відремонтовано частини вулиць: Соборності, Миколи Зерова, Транспортна, Бродських,  Шевченка,  Залізнична, Горького. Міський голова Ігор Забажан впевнений, що ці показники зростуть на порядок і цього року:

- Як я і обіцяв, моїм  пріоритетом  цьому році, як і в минулому, на виконання програми розвитку міста «Зробимо разом Новомиргород європейським містом», буде  проведення ремонтів доріг. Сьогодні ми отримали готовий  проект на продовження ремонтунашої головної магістралі в межах вулиці Соборності, вулиці Євгенія Присяжного, вулиці Андрія Гурічева, вулиці Микола Зерова, вулиці Транспортна, вулиці Бродських (від мосту через річку Велика Вись до перехрестя з вулицею Ганни Дмитрян). На ці цілі передбачено кошти в сумі 15,0млн.грн. Проект пройшов державну експертизу. На засіданні сесії міської ради, яке відбудеться 28 лютого 2020 року, буде визначено замовником ремонтних робіт державне підприємство ”Агентство місцевих автомобільних доріг ”. Така  вимога чинного законодавства. Потім цією ж організацією буде проведено тендерну процедуру щодо виконавця робіт. Проектні роботи та експертизу кошторису виконано за кошти бюджету міста. Роботи з капітального ремонту  центральної автодороги у північній частині Новомиргорода виконано на 80 %.  Завершення  очікується у ІІ кварталі 2020 року. А  за кошти міського бюджету  заплановано капітально відремонтувати  ряд інших автошляхів. Ми працюємо над  визначенням конкретних напрямків та вулиць, про результат буде повідомлено.