Міська влада, самотужки, намагається поліпшити стан однієї з головних доріг Новомиргорода
17 лютого 2020

Незадовільний стан автодороги Т-1206 "Новомиргород-Новоархангельськ "  - одна із найбільших проблем у місті. Вона  не перебуває на балансі міської ради, а знаходиться   у сфері відповідальності Служби автомобільних доріг.

Оперативно реагуючи на неодноразові клопотання мешканців вулиць, якими проходить вказаний маршрут, міський голова Ігор Забажан ініціював вжиття усіх можливих заходів. Не залишається  осторонь і соціально відповідальний бізнес.

Відтак Новомиргородська міська рада спільно з райавтодором та компанією "Велта" розпочали відповідні роботи на найбільш проблемному відрізку.

У зв'язку з тим, що дорожнє покриття капітально не ремонтувалося більше 20 років, дорога на сьогоднішній день перебуває у незадовільному стані. Щорічно міська рада та компанія "Велта" разом з райавтодором проводять своїми силами відповідні ремонтні роботи (підсипку та грейдерування), але ці заходи не дають позитивного результату.

Новомиргородська міська рада неодноразово зверталась до усіх відповідних структур з метою надання допомоги  за рахунок державного фінансування капітального ремонту цього автошляху  (в межах міста протяжністю 3,8 км) проте звернення не дали  результатів.

У цьому році  також підготовлено аналогічні  звернення щодо цієї проблеми, які адресовані обласній владі, службі автодоріг України, а також народному депутату по нашому округу Кузбиту Ю.М.

Найближчим часом міський голова має  намір зустрітись з обласним керівництвом. Він щиро сподівається, що нове керівництво обласної державної адміністрації допоможе вирішити дане питання.