Тридцять сьома сесія міської ради – звітували керівники комунальних установ та підприємств
28 січня 2020

27 січня відбулась тридцять сьома сесія Новомиргородської міської ради сьомого скликання. Перед депутатським корпусом з детальними звітами про виконану роботу виступили директор КП НМІМ  Шевченко Р.О., директор КП ˮ Новомиргородський міський ринок ˮ Поповенко В.В. та директор             ДНВК ˮ Калинонька ˮ Лила І.Д.

Міський голова Ігор Забажан повідомив присутніх про намір прозвітувати перед громадою щодо виконання своєї програми розвитку міста на зустрічах з колективами організацій, установ та підприємств Новомиргорода та представив свій звіт у стислій формі.

Нас сесії було також  затверджено перелік громадян пільгових категорій, які звільняються від батьківської плати та оплати вартості адміністративних послуг, рішення виконавчого комітету та прийнято рішення по земельних питаннях.

Стурбованість наших громадян наслідками ймовірних скорочень відділень та працівників у медичній галузі міста, цілком зрозуміло, не  байдуже і депутатам міської ради. Після тривалого обговорення та пошуку логарифму дій були підтримані пропозиції міського голови.

Планується реагувати комплексно. Найближчим часом будуть  направленні відповідні звернення до органів управління охороною здоров'я вищого рівня та ініційовані зустрічі з їх керівниками.