Скорочення медичних працівників у Новомиргороді – міська влада буде відстоювати інтереси громади
24 січня 2020

У Новомиргороді інформація про заплановані скорочення  медичних працівників викликала соціальне напруження. Турбуються як прості громадяни, так і працівники галузі охорони здоров'я. Заклади медицини, що розташовані в місті, підпорядковуються органам виконавчої влади районного рівня і обслуговують усе населення Новомиргородського району, третина якого проживає у районному центрі. З огляду на це депутати міської ради запросили на чергову сесію представників РДА, районної ради та РТМО ˮ Новомиргородське ˮ для надання більш детальної інформації. Сесія відбудеться 27 січня. 24 січня  міський голова Ігор Забажан провів зустріч  з   делегацією медичних працівників для роз'яснення позиції міської ради щодо цієї проблеми. Вра­хо­ву­ючи сус­піль­но важ­ли­ву та со­ці­аль­ну фун­кцію  лі­кар­ні, яка на­дає ме­дич­ні пос­лу­ги, міська влада обіцяє зробити все можливе у межах своєї компетенції для того, щоб не допустити зниження якості медичного обслуговування новомиргородців.