У Новомиргороді відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності
22 січня 2020

22 січня новомиргородці зібрались біля пам'ятника Т.Г.Шевченку. Після покладання квітів до присутніх звернувся міський голова Ігор Забажан та  посадовці РДА, прозвучали пісні у виконанні гурту «Гуляйполе», вірші учасників місцевого літературного об'єднання. Завершальним акордом мітингу став флешмоб «Україна – єдина країна!»,  який організували  учні шкіл Новомиргорода. Заходи продовжились у залі засідань міської ради. З нагоди свята Ігор Валерійович нагородив грамотами охоронців муніципальної варти, поліцейських  та керівництво місцевого відділення поліції, працівників міського будинку культури. Наостанок у залі пролунав святковий концерт.

Новомиргородська міська рада, міський голова Ігор Забажан приєднуються до привітань на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших героїчних предків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!