З Новим 2020 роком, рідне місто!
3 січня 2020

На центральній площі 31 грудня 2019 року зібралась неймовірна кількість новомиргородців. І цьому не завадили навіть примхи негоди. Присутніх вітав  міський голова Ігор Забажан, колективи та солісти міського будинку культури – новорічними піснями та щедрівками, театр вогню “ Сварожичі ” – піротехнічним шоу та грандіозним фінальним феєрверком. Знову ажіотаж викликала  лотарея, у якій серед топ – виграшів були усі сучасні гаджети для кухні та безліч смаколиків. Новомиргородській громаді є чим пишатись. У 2019 році було багато зроблено, для того щоб мешканці впевнились – у міста є майбутнє, є перспектива досягнення європейського рівня благоустрою і проживання. І найважливіша умова для цього – це відчутна підтримка дій влади простими громадянами та місцевим бізнесом. Як запевнив міський голова у своєму вітанні, соціально відповідальні партнери міської влади (ТОВ ВКФ "Велта", ПСП "Бирзулове", СТОВ "Агролан", ВАТ "Новомиргородський цукор") мають твердий намір втілити усі побажання громади та продовжити успішну роботу вже у 2020 році. З новим, 2020 роком, Новомиргороде! Нових успіхів і досягнень Вам, дорогі новомиргородці! Щастя і миру ! Якщо ми разом – ми непереможні!