У міській раді відбулась остання у цьому році сесія – бюджетна
21 грудня 2019

Цим пояснюється значний перелік питань порядку денного який затвердили депутати. Найважливіші  з них стосуються  головного документу – міського бюджету на 2020 рік та затвердження програм,згідно яких буде працювати міська рада в наступних бюджетних періодах.

Упродовж більш як двох годин було обговорено та прийнято рішення по таких питаннях:

          - Про внесення змін до рішення сесії Новомиргородської міської ради №1232 від 14 грудня 2018 року «Про бюджет м. Новомиргород на 2019 рік».

- Про затвердження "Програми соціально-економічного  та культурного розвитку території  Новомиргородської міської ради на 2020 рік".

         - Про затвердження структури, чисельності працівників установ, що фінансуються з міського бюджету на 2020 рік.

         - Про  затвердження міських  програм.

         - Про затвердження Програми Охорони навколишнього природного середовища на 2020-2022 роки по Новомиргородській міській раді.

           - Про продовження терміну дії до 2020 року « Програми та плану заходів що до підвищення рівня благоустрою міста Новомиргород на 2016- 2019 роки»

          - Про внесення змін до рішення Новомиргородської міської ради від 13 червня 2019 року № 1434 « Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на 2020 рік на території Новомиргородської  міської ради».        

           -Про оплату праці Новомиргородського міського голови, першого заступника  Новомиргородського міського голови, заступника Новомиргородського міського голови з фінансово-економічних питань - головного бухгалтера,  секретаря Новомиргородської міської ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Новомиргородської міської ради до 31 грудня 2020 року.

          - Про бюджет м. Новомиргород  на  2020 рік.

             - Про встановлення розміру плати за харчування дітей в Ново миргородському дошкільному навчально- виховному комплексі (ясла-садок) ”Калинонька” Ново миргородської міської ради у 2020 році.

            - Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

            - Про затвердження розпоряджень Новомиргородського міського голови прийнятих в міжсесійний період

               - Про затвердження рішень виконавчого комітету Новомиргородської міської ради.

            - Про надання згоди на безоплатне прийняття основних засобів до комунальної власності територіальної громади м.Новомиргород.

            - Про звільнення від батьківської плати.

            - Про затвердження протоколу постійно діючої регламентної та мандатної комісії, з питань депутатської діяльності, етики та питань щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян .

            - Земельні питання.

         Перед початком сесії депутати та міський голова поздоровили своїх колег з днем народження. Ігор Забажан у вступній промові окреслив широкий спектр напрямів роботи органу самоврядування  в наступному році.Подякував міським депутатам за конструктивну підтримку та сприяння виконавчому комітету у реалізації запланованих проектів. За словами міського голови, саме завдяки якісній роботі депутатського корпусу у Новомиргороді розпочали вирішувати багаторічні проблеми розвитку території. А більшість з реалізованих задумів можна охарактеризувати словами  ˮ вперше в історії міста ˮ. Настанок в розділі різне,через значний супільний  резонанс, депутати обговорили інформацію про  можливі зміни в сфері охорони здоров'я району.   Міський голова повідомив присутніх що ситуація перебуває  на контролі і найближчим часом, разом з депутатами, буде заслухано начальника  РТМО ˮ Новомиргородське ˮ С.М.Пойду. Після чого міська рада визначиться с подальшими кроками щодо цього питання.

 

keyboard_arrow_upkeyboard_arrow_down