Перший заступник міського голови вітав енергетиків Новомиргорода з професійним святом
21 грудня 2019

На запрошення колективу Новомиргородського РЕМ в урочистостях з нагоди Дня енергетика взяв участь перший заступник міського голови Владислав Поляков.          Владислав Олексійович вручив кращим з працівників підприємства грамоти  за якісне енергозабезпечення міста та подякував за плідну співпрацю у реалізації заходів з покращення благоустрою, зокрема під час реконструкції та будівництва ліній вуличного освітлення. ˮ За традицією, перед поздоровленням, ми озираємося назад і оцінюємо, що ж зроблено? Що можу вам сказати! Ваша праця, ваші руки, ваші світлі голови - це сила вашої  компанії. Та не тільки. Завдяки вашій допомозі, громада Новомиргорода вводить  нові лінії освітлення та об'єкти благоустрою,  завдяки вашій праці у кожну оселю подається енергія і інформація, діють підприємства і установи. У будь – яку негоду та пору енергетики готові ліквідувати аварійну ситуацію у мережі.  Ви працюєте на благо України та новомиргородської громади. Попереду нас з вами чекають великі плани! А наразі дозвольте  побажати вам усім тепла, життєвої сили, миру і світла в душі!  - зазначив у своєму вітальному слові Владислав Поляков.