Шановна громадо Новомиргорода! Дорогі батьки та діти! Вітаємо вас із Днем Святого Миколая !
19 грудня 2019

Це радісне свято, з якого починається новорічно – різдвяна пора. У цей день  діти з нетерпінням чекають на здійснення найзаповітніших мрій. А для дорослих це час для добрих справ і милосердя. Міська рада та наші соціальні партнери вже працюють у резиденції Миколая, підбираючи пакунки для новомиргородських малят. Тож незабаром новорічні подарунки та  розваги завітають до вас у гості. Вітаємо маленьких жителів міста та їх батьків, а також усіх тих, хто вірить у справжні дива, з цим світлим днем. Бажаємо усім щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, а також успіху у всіх добрих починаннях, затишку в оселях та тепла в серцях!

З повагою,

Новомиргородський міський голова                            І.Забажан