У Новомиргороді розпочали масово оновлювати дорожні вказівники
11 грудня 2019

Протягом останніх 20 років такі заходи ще не здійснювали. Роботи тривають у рамках виконання програми  ˮ Зробимо разом Новомиргород європейським містом ˮ , напрям -  ˮ Безпечне місто ˮ. Нових вказівників вже встановлено 184, а ще 46 буде встановлено найближчим часом. Розпочали з головних магістралей. У наступному році заплановано продовжити встановлення нових дорожніх знаків у всіх інших житлових масивах. Фінансування здійснюється за рахунок міського та державного бюджетів. ˮ Питання, що пов’язані із дорожньою інфраструктурою є актуальними завжди, оскільки кожен елемент, що регулює та спрямовує рух транспорту, безпосередньо впливає на безпеку учасників дорожнього руху: пішоходів та водіїв. Надзвичайно серйозної уваги потребують ділянки дороги, де знаходяться школи та дитячі садочки, адже ці учасники дорожнього руху не досить уважні в силу свого віку. У зв’язку із збільшенням кількості транспортних засобів у місті Новомиргорді зросли ризики виникнення ДТП. Встановлення дорожніх знаків повинно покращити безпеку дорожнього руху ˮ, - запевнює міський голова Ігор Забажан.