З Днем місцевого самоврядування, дорогі новомиргородці, депутати усіх рівнів, колеги та наші соціальні партнери!
6 грудня 2019

Це свято, до якого причетні безліч людей, котрі трудяться на нелегкій, відповідальній самоврядній ниві – депутати міської ради, службовці  та члени виконавчого комітету,  соціально активний місцевий бізнес, всі небайдужі та добропорядні мешканці нашої громади,  - ті, хто своєю щоденною працею сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя та демократії.

Всі ми – єдині в досягненні спільної мети та реалізації  задумів, що забезпечать  успішне теперішнє та європейське майбутнє нашого Новомиргорода.

Завдяки  інституту самоврядування  у  нас є право і можливість захищати та реалізовувати інтереси громад. Робити місто таким, яким його хоче бачити кожен із нас – сучасним, зручним і комфортним для життя.

Нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду самодостатньою та здатною повноцінно вирішувати актуальні проблеми мешканців.

Упевнений, що тільки разом, спільними зусиллями ми зробимо все для того, щоб Новомиргород  став територією активного розвитку, розбудови та процвітання, успішним прикладом реформи децентралізації.

Бажаю всім наснаги, сил, здоров’я та нових ідей для процвітання нашого рідного міста!

З повагою,

Новомиргородський міський голова                Ігор Забажан.