Шановні новомиргородці!
22 листопада 2019

Щороку, у четверту суботу листопада, біля пам'ятних знаків та обелісків нас збирає День пам'яті жертв голодоморів.

Трагедії 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років, яких зазнала Україна невиліковною раною урослись у серце нашого народу, закарбувались сумними й гіркими сторінками  його  історії.

Свято зберігаючи пам'ять про цю жахливу трагедію, ми повинні невпинно рухатись вперед – до сильної демократичної України, до спроможної і перспективної Новомиргородської громади, до нового європейського Новомиргорода. Щоб  не повторилось це жахіття, ніколи і ніде у світі !

Запалюючи свічу, згадаймо всіх, приречених на смерть пекельним мороком Голодомору.

Ми пам'ятаємо ! Ми – сильні !

Міський голова                                                                               І.Забажан