На нараді у міського голови обговорювались питання, які стосуються учасників АТО
18 листопада 2019

На зустрічі були присутні голова  Новомиргородської  районної ради  Сергій Совенко, в.о. директора КЗ ˮ Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам АТО та ВПО ˮ при Кіровоградській ОДА Віктор Колінько та Василь Горобченко – голова Новомиргородської районної громадської організації учасників Антитерористичної операції.

Присутні узгодили шляхи вирішення питань соціального захисту учасників АТО у співпраці з міською радою та визначили подальші кроки по реалізації ініціативи встановлення пам'ятного знаку на території Новомиргорода.

Міський голова Ігор Забажан в ході зустрічі поділився власними задумами щодо цих питань.