ДЛЯ ЗНОСУ КОЛИШНЬОГО ШАХТАРСЬКОГО, А НИНІ – АВАРІЙНОГО ГУРТОЖИТКУ У НОВОМИРГОРОДІ НЕОБХІДНО ВИГРАТИ ЩЕ ЩОНАЙМЕНШЕ ОДИН СУД
11 листопада 2019

Новомиргородська міська рада замовила дослідження будівлі, які довели, що стан гуртожитку швидко погіршується і відремонтувати та ввести будівлю в експлуатацію неможливо. Юрист міської ради В.Бардін в суді довів, що ця будівля становить потенційну загрозу мешканцям міста, адже вона розташована у густонаселеному мікрорайоні, біля магазину та Центру первинної медико-санітарної підготовки. Саме турботою про безпеку городян ми пояснювали прагнення демонтувати будівлю.

МП ТОВ "Гафса" - власників будівлі - заочним судом (представники відповідача не прибули на жодне засідання) зобовʼязали демонтувати гуртожиток. Проте зараз зʼясувалося, що рішення Новомиргородського районного суду на стан справ не вплине, і нам необхідно подавати повторний позов до Кропивницького окружного адміністративного суду. Подала клопотання про зміну підсудності адвокат МП ТОВ "Гафса" - і наразі Новомиргородський районний суд задовольнив клопотання адвоката.

Новомиргородська міська рада подала апеляцію на таке рішення, адже так можна передавати справу з суду в суд ще дуже довго, а тим часом будівля руйнується. У деяких стояках перекриття провалилися з четвертого до другого поверху.

Можливо, власники затягують час, очікуючи, коли гуртожиток впаде, так би мовити, природним шляхом. Та міська рада зацікавлена в демонтажних роботах, під час яких люди будуть попереджені, знизиться ризик, що з кимось трапиться лихо. Ми будемо відстоювати інтереси городян і в судах вищих інстанцій – повідомляє міський голова.