У 2019 році на території міської ради засяють 154 нові вуличні ліхтарі
4 листопада 2019

На виконання заходів  програми  "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" освітлено частину вулиці В'ячеслава Чорновола та Лесі Українки (в межах мосту через озеро Лонго). Ще раніше, протягом  березня, травня та серпня 2019 року Новомиргородська міська рада змонтувала вуличне освітлення на частинах вулиць: Оболенського, Транспортної, Бродських, Шевченка, Маяковського, Дудченка, Зоряної, Іллінської та у провулках Гольдбергів, Веселому, Дудченка. Аналогічні роботи здійснено у селі Бирзулове, що входить до  міської  ради. Найближчим часом заплановано змонтувати вуличне освітлення на частині вулиці Григорія Тайга та вулицях села Лікареве. Всього у цьому році заплановано встановити 134 нових вуличних ліхтаря. В рамках реконструкції центрального парку міста (ІІІ черга) у неосвітлених частинах паркової зони встановлено додатково 20 ліхтарів. Загалом, у 2019 році за рахунок міського бюджету придбано та буде встановлено 154 нові елементи освітлення.