Шановні воїни, ветерани війни, захисники України!
11 жовтня 2019

Прийміть найщиріші вітання із Днем захисника України, який ми  відзначаємо як державне свято, водночас з Днем Українського козацтва та важливим релігійним святом Покрови Пресвятої Богородиці. Для нашої громади, це насамперед, свято вшанування усіх, хто захищає свою Батьківщину,  нагода згадати звитягу предків та їх ратні звершення. Сьогодні традиції українського козацтва, як уособлення національного характеру, знаходять своє продовження в українських воїнах, що відстоюють  у жорстоких боях на Сході  територіальну цілісність нашої держави. Подвиг захисників України різних часів — це та свята і велична правда історії, яку не зможе спотворити і перекреслити жодна політична кон’юнктура. Щиро бажаю усім захисникам України здоров'я, сили, єдності та найскорішої перемоги   - в ім’я миру та спокою на українській землі.

З повагою,

Новомиргородський міський голова                                   І.В.Забажан